toc Art&шок
Реклама на автомобілях
Ваше авто вас лише возить? А треба щоб і рекламувало? Тоді брендування авто!
реклама на авто в Італію

Реклама на авто має одну велику перевагу - вона мобільна. Її бачать не лише біля вашого закладу, як вивіску, а повсюди. Це дає можливість охопити широку аудиторію. Така реклама не примелькається, не наскучить. Про популярність такої реклами на заході свідчить велика кількість автомобілів з рекламою німецьких фірм (б/у автомобілі з Європи).

Брендування авто проводять як вініловими аплікаціями так і повноколірними наклейками. Щоб збільшити площу реклами, часто її наносять і на бокові та задні вікна, використовуючи напівпрозору плівку One-vision (перфорован плівка, з зовні видно зображення, з середини - дорогу). Оскільки автомобіль експлуатується в жорстких умовах, то плівки використовуються стійкі до подряпин, а друковане зображення захищають ламінацією.

One-way Vision Vinyl

Дуже ефективною реклама на авто є для закладів харчування, ресторанів, піцерій. Не дивно, що цього року ми обклеювали рекламою бусик італійського ресторатора, який відпочивав у Трускавці.

Часто автомобілі просто прикрашають додатковими елементами - автостайлінг. Це можуть бути як написи, так і різноманітні узори. Популярним є покриття авто плівкою "карбон". Ми, звичайно, виконуємо такі роботи, але з одним застереженням - знашої плівки. І це не тому, що ми хочемо нажитися, продавши дорогу плівку. Ні, просто зараз на ринку з'явилися неякісні плівки, які лише імітують вигляд "карбону" але зовсім не придатні для поклейки на авто. Якщо нам приносять свою плівку, ми не можемо гарантувати успішну поклейку.

автостайлінг

P.S. На жаль, в мороз поклейка не можлива. Якщо виникає потреба поклейки, приходиться шукати теплий бокс, або чекати потепління (щопрада, останнім часом зими такі, що працювати можна круглорічно)

call  067 933 76 00