toc Art&шок
Поліграфія

Візитки

Візитка, а точніше business card (ділова картка) - це справді необхідний елемент бізнесу, найпростіший спосіб залишити клієнту свою інформацію. Типова візитка має розміри 92х52мм, виготовляється з товстого паперу (350 г/кв.м). Зазвичай ще дається глянцева ламінація або УФ-лак, хоча не менш поширені візитки з матовим або гібридни лакуванням. Яка інформація розміщується на візитці? Обов'язково - контактні дані, логотип та назва фірми. Інші елементи - фонові зображення, картинки додаються лише щоб зробити візитки оригінальною.

Флаєри

Найпоширеніший роздатковий матеріал. Достатня рекламна площа щоб донести до споживача інформацію про вас в поєднанні з невеликою вартістю та зручністю при роздаванні. В умовах Трускавця - призначені для розповсюдження біля бюветів. Більшість наших клієнтів друкують десятитисячними тиражами, щоб охопити всіх відпочиваючих. Оскільки флаєр - розхідний матеріал, то він друкується на недоргому папері щільністю 90-150 г/кв.м.

Буклети

Зручний спосіб розказати про себе. Типовий буклет - це складений втроє листок формату А4. На 6 сторінках достатньо місця для повного інформування про ваші послуги чи товар. Буклети бувають як економ-варіант на тонкому папері, так і презентативні - на товстому папері, лаковані.

Наклейки

Наклейки - один з найпоширеніших видів реклами. Це можуть бути етикетки, знаки, вказівники, та й просто реклмані плакати. Виготовляються на папері та самоклеючій плівці oracal. Розміри можуть бути будь-які.

Інші види друкованої продукції

Плакати - односторонні рекламні папери формату А4 (20х30см), А3 (30х40см), А2 (40х60см), А0 (60х80см) та більші. Фірмові папки, конверти. Календарики кишенькові, настінні, у вигляді пірамідки чи "хатинки". Широкоформатний друк дозволяє отримувати зображення будь якого розміру, аж до десятків метрів. Оперативна поліграфія - це друк на протязі кількох годин. Вартість такого друку вища від офсетного друку, тому його призначення - друк малих тиражів. http://1drv.ms/1n7ZIqs

Ціни

Ціна на друк визначається тиражем, способом друку та матеріалом.

Широкоформатний друк - це друк наклейок та банерів шириною від 10см і до десятків метрів. Найдовший банер, який ми розмістили в Трускавці -"Банкетний зал" довжиною 17метрів.

Найдешевша собівартість продукції при офсетному друці, вартість одного примірника - кілька копійок. Але це за умови тиражів не менше тисячі.

При необхідності надрукувати тираж від одної штуки до кількох сотень примірників використовується "оперативна поліграфія" - друк на машині яка нагадує лазерний принтер. Щоправда, собівартість такого друку вища, і друкувати більші тиражі не вигідно.

call  067 933 76 00