toc Art&шок
Високоякісні стенди та дисплеї
Рекламна агенція "Art&shok" є дистрибютором фірми "АВС" яка зарекомендувала себе високоякісними презентаціними виробами - пюпітри, клік-рамки, штендери, інформаційні дошки та багато іншого.
Стенди

Стійки інформаційні

Елегантне розміщення інформації в будь-якому місці

Буклетниці

Функціональне та стильне вирішення для розміщення друкованої продукції

Затискачі для постерів

Найпростіший спосіб кріплення постерів, банерів. Швидка зміна зображення. Дуже зручно при організації виставо та презентацій.

Інформаційні стенди з замком

Ідеальний інформаційний стенд в тих випадках, коли вам потрібно обмежити доступ до розміщених матеріалів. Алюмінієвий корпус, замок.
Ціни та каталог продукції АВС

Каталог продукції АВС

Рамки "click", штендери, вітрини, буклетниці, рамки для постерів та банерів, таблички
Працюємо для Вас

В Трускавці вже неможливо пройтися і не зустріти наші роботи, адже ми створюємо рекламу вже більше 10 років! Наші реклами розміщені по всьому місті, вони є в кожному торговому центрі Трускавця. Яка з них найкраща? Думаю, що вона ще не зроблена. Поки що точно знаємо, що найбільша наша реклама - це вивіска готелю "Міротель". Висота букви "М" сягає 4 метрів!

Наші роботи є і в Дрогобичі, перелічу останні - вивіска "Дельта-банку", бігборд біля автостанції, об'ємні світлові букви "Квіти" на вул.В.Великого і т.д.
В самому центрі Борислава ви можете бачити вивіску-касетон "Площа панська", недавно змонтували об'ємні букви магазину продукти. Моршин, Стрий, Івано-Франківськ - географія наших рекламних робіт дуже широка.

Чи важко виготовити вивіску? Та ні. Треба лише вміти, мати якісні, перевірені матеріали та любити свою роботу, отримувати за неї не лише гроші, але й задоволення. І нам направду приємно бачити, що вечірнє місто освітлюють вогні наших реклам.

call  067 933 76 00