toc Art&шок
WEB-дизайн
Ні, веб-дизайн не є нашими основним хлібом, як от вивіски чи рекламні щити. Це, скоріше, робота для душі. Ми не штампуємо сайти з шаблонів, нам подобається робити щось гарне, душевне і ЕФЕКТИВНЕ.
web-сторінка Рояд-Тренд

Перелицьовувати чужі шаблони не лише не зовсім морально, але й небезпечно: інтернет це справді всесвітня мережа, і шанс що справжній власник картинки, тексту чи цілого сайту найде свого близнюка незмірно вищий ніж те що він приїде в Трускавець і тут помітить наклейку з його зображеннями.

До того ж, сайт все-таки створюється не для власного задоволення, а для того, щоб клієнт дізнався про вас, ваші товари та послуги. І тут вступає його величність Google. Де-факто пошукова система номер один. А Гугл любить оригінальну інформацію та її правильне викладення. За інших умов важко "просунути" сайт на помітні місця в пошуці.

web-сторінка pet-vet

Та й взагалі, найкращі результати приносить виконана з любов`ю робота. Недавно створений сайт львіської ветеринарної клінки Univet зроблений в подяку за врятоване життя мого пса. Дуже хотілося віддячити людям за їх професійну роботу своєю не гіршою. Зараз з задоволенням бачимо, що вб-сторінка, яка мала бути помітною при пошуку "ветеринарна клініка Персенуівка", знаходиться на першій сторінці пошуку при запиті "ветеринарна клініка Львів", залишаючи позаду великі, дорогі, рекламовані сайти.

Наше портфоліо у web-дизайні невелике. Тут роботи для наших колег, які займаються розміщенням реклами на щитах: westinvest.net.ua та boards.lviv.ua, сторінка нічного клубу в Чехії, сайт міні-магазин оптової торгівлі бритвами gillette.in.ua. Сайти різні, за дизайном та призначенням, обєднує їх лиш користь, яку вони приносять своїм власникам.

web-сторінка Gillette

Ми беремося не за будь-який сайт, але будь-якому клієнту завжди з задоволенням порадимо, підкажемо як рекламуватися на просторах інтернету. Допоможемо провести рекламну компанію по розкрутці його сайту, розмістимо контекстну рекламу, налаштувати аналітику, бути успішним в інтернеті!

call  067 933 76 00